96%
98%
Ako pripraviť jazierko na jar? ✅ Kontrolný úlohovník ZADARMO pre vás!

Attack Pond — okamžité odstraněnie riás

Prirodzenou cestou nemožno vláknité riasy odstrániť. Pokiaľ znížime obsah živín rovnakou filtráciou, zmení sa iba ich druhová skladba. Bohužiaľ nie sú pravda ani informácie, že vhodnou skladbou vodných rastlín zamedzíte rastu vláknitej riasy v jazierku.

Jazierko je otvorený systém, kde neovplyvníme intenzitu slnečného svitu, teplotu vody a spad živín do vody. Rastliny môžu zamedziť rastu rias v uzavretom systéme ako je akvárium, ale to sa podarí iba zlomku skúsených dlhoročných akvaristov a takých podmienok u jazierka dosiahnuť nemožno.

Attack Pond proti riasam v jazierku

Attack Pond je prípravok na veľmi rýchle odstránenie nečistôt z jazierka. Z dna jazierka dokáže odstrániť nielen vláknitú riasu, ale aj opadané lístie, tlejúce zvyšky rastlín a pomáha odstrániť aj bahno. Účinkuje takmer okamžite, v teplej vode v letnom období stačí niekoľko minút, v chladnejšej vode je to dlhšie.

Najčastejšie zákazníci nakupujú varianty Attack Pond 3 kg a 10 kg.

TIP: Viac informácií o riasach v jazierku si prečítajte v článku - Prečo sa vlastne tvorí riasa v jazierku?
4 položiek celkom
Attack pond 600g copy
Tip
€9,64

Okamžite odstraňuje z jazierka vláknité riasy, opadané lístie atď.

216008002
Attack pond 1200g copy
Tip
€14,59

Okamžite odstraňuje z jazierka vláknité riasy, opadané lístie atď.

211200802
Attack pond 3000g copy
Tip
€40,83

Okamžite odstraňuje z jazierka vláknité riasy, opadané lístie atď.

213000802
Attack pond 10KG
Tip
€90,17

Okamžite odstraňuje z jazierka vláknité riasy, opadané lístie atď.

211000082

Prípravok proti vláknitej riase Attack Pond

Attack Pond zvyšuje aj účinnosť biologickej filtrácie v jazierku. Uvoľnený kyslík tiež pomáha odbúravať usadeniny oxidáciou, znižuje riziko kyslíkového deficitu u rýb v horúcich letných mesiacoch a prispieva k biorovnováhe jazierka.

Attack Pond vám pomôže vyriešiť problémy ako je napríklad premnoženie vláknité riasy, zelené riasy v jazierku, alebo tiež pri pomoci zazimovania jazierka.

TIP: V Home Pond sme špecialisti na záhradné jazierka a pomôžeme vám s radom problémov ako je hnedáčierna a červená riasa, ale aj so starostlivosťou o jazierkové ryby s dopravou zadarmo od 90 €.