Liečivá pre ryby

4 položiek celkom
Medic pond 1l copy
Tip
€17,34

Širokospektrálny prípravok pôsobiaci antibakteriálne, proti...

68
Probiotic pond 500g copy
Tip
€24,30

Probiotické baktérie pre zdravé ryby.

147
Medic pond 3l copy
Tip
€40,59

Širokospektrálny prípravok pôsobiaci antibakteriálne, proti...

71
Probiotic pond 1000g copy
Tip
€46,50

Probiotické baktérie pre zdravé ryby.

153

Každý jazierkar chovajúci ryby by mal mať po ruke univerzálny prostriedok k rýchlemu riešeniu problému so zdravotným stavom rýb. S ochorením rýb v jazierku sa stretol asi každý chovateľ. Výskyt rôznych chorôb je takmer celoročný. Najčastejšie vznikajú problémy so zdravím rýb v jarných mesiacoch a pri obstaraní nových rýb bez vykonanej karantény. Iste ste následne riešili problém s rybou, ktorá mala zaplesnenie, mala škvrny po tele, plávala na hladine či sa odírala o fóliu a kamene, bola apatická a prijmala potravu.

Nie vždy to musí znamenať pre rybu definitívny koniec. Liečivo pre ryby MEDIC POND sú kombináciou troch širokospektrálne pôsobiacich látok, účinkujú antiparaziticky, antibakteriálne a antimykoticky. Prípravok pôsobí proti baktériám spôsobujúcim napríklad infekčné vodnateľnosť či rozklad plutiev, parazitom (Ichtyophtyrius, Ichtyobodo, Piscinoodinium, Chilodonella, Gyrodactylus i.) a plesniam (povrchové zaplesnenia rýb i.). Liek sa tiež používa ako prevencia proti zavlečeniu choroby pri kúpe nových rýb. Dokáže tak rybu vyliečiť a zachrániť zvyšok rybie osádky pred nákazou.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie