96%
98%
Ako pripraviť jazierko na jar? ✅ Kontrolný úlohovník ZADARMO pre vás!

Krmivo pre jazierkove ryby

Každá ryba v záhradnom jazierku potrebuje mať dostatočný príjem kvalitnej potravy pre dobrý zdravotný stav. Ale málokto má jazierko zarastené vodnými rastlinami a na dne vrstvu bahna, teda jazierko veľmi úživné a plne prírodné potravy.

Väčšinou chceme, aby v jazierku bola čistá priehľadná voda a my videli každý detail našich šupinatých miláčikov. Home Pond ponúka široký výber krmiva pre jazierkové ryby, ktoré sú špeciálne formulované pre rôzne druhy rýb vrátane koi kaprov, jeseterov, jazierkových karasov a ďalších. Medzi ponúkané produkty patria:

  • Multi Mix: Univerzálne plávajúce krmivo vhodné pre koi kapry a jazierkové ryby, dostupné v baleniach 1 kg a 3 kg. Toto krmivo je navrhnuté tak, aby vyhovovalo potrebám širokej škály jazierkových rýb.
  • Jeseter: Vysoko kvalitné potápavé krmivo pre jesetre, ktoré je k dispozícii v baleniach 1 kg a 3 kg. Toto špeciálne krmivo podporuje zdravý rast a vývoj jeseterov vo vašom jazierku.
  • Midori: Plávajúce vysoko kvalitné krmivo založené na hmyze, ponúkané v baleniach 1 kg a 3 kg. Midori je vyrobené z prírodného zdroja potravy kaprov, čo je hmyz, a je ideálne pre podporu dobrého zdravotného stavu a imunity rýb.
6 položiek celkom
multimix home pond
Novinka Tip
€8,03

Plávajúce kŕmenie pre KOI kapry a jazierkové ryby.

70000020
jeseter Home pond Stör
Novinka Tip
€9,19

Vysoko kvalitné potápavé kŕmenie pre jesetery.

70000010
Midori home pond
Novinka Tip
€13,26

Plávajúce vysoko kvalitné krmivo založené na hmyzu.

70000030
MultiMix 3kg Home pond (1)
Novinka
€22,88

Plávajúce kŕmenie pre KOI kapry a jazierkové ryby.

70000023
Stör 3kg Home pond
Novinka
€26,16

Vysoko kvalitné potápavé kŕmenie pre jesetery.

70000013
Midori 3kg Home pond
Novinka
€37,71

Plávajúce vysoko kvalitné krmivo založené na hmyzu.

70000033

Kŕmenie pre ryby v jazierku

Home Pond vypočul prosby a ponúka plnohodnotné krmivo s vynikajúcimi výživovými vlastnosťami. S našim krmivom nasýtite každú rybu v jazierku, či už ide o karasy, jesene, jesetre, shubunkiny alebo kráľov KOI kaprov.

TIP: V Home Pond sme špecialisti na záhradné jazierka a pomôžeme vám s radom problémov ako je plesňové ochorenia rybakútne liečiva pre ryby, alebo tiež krmivo pre KOI kaprov s dopravou zdarma od 90 €.