96%
98%

Akútna liečivá pre ryby

Každý majiteľ záhradného jazierka vie, že zdravie rýb je kľúčové pre krásu a rovnováhu vodného raja. V Home Pond ponúkame širokospektrálne liečivá, ktoré sú nevyhnutné pre efektívnu reakciu na zdravotné problémy vašich rýb.

Naše liečivá sú ideálne pre akútnu liečbu aj preventívnu starostlivosť, chránia vaše ryby pred parazitmi, plesňami a bakteriálnymi infekciami. Starostlivosť o záhradné jazierko by mala byť jednoduchá a prístupná. Preto sú naše lieky pre ryby navrhnuté pre ľahké dávkovanie a sú účinné v rôznych veľkostiach jazierok. Či už máte malý rybníček alebo rozsiahle jazierko.

Ako na akútnu liečbu rýb?

Liečivo pre ryby Medic Pond je kombináciou troch širokospektrálne pôsobiacich látok, účinkuje antiparaziticky, antibakteriálne a antimykoticky. Prípravok pôsobí proti baktériám spôsobujúcim napríklad infekčnú vodnatelnosť alebo rozklad plutiev, parazitom (Ichtyophtyrius, Ichtyobodo, Piscinoodinium, Chilodonella, Gyrodactylus atď.) a plesniam (povrchové zaplesnivenie rýb atď.). Prípravok sa tiež používa ako prevencia proti zavlečeniu choroby pri kúpe nových rýb. Dokáže tak rybu vyliečiť a zachrániť zvyšok rybího osadenstva pred nákazou.

🌾TIP: Ako rozpoznať jednotlivé vírusové infekcie si môžete prečítať v článku - Čo sú rybí probiotiká Probiotic Pond a aký majú vplyv na choroby ryb? 

2 položiek celkom
Medic pond 1l copy
Tip
€19,07

Širokospektrálny prípravok pôsobiaci antibakteriálne, proti parazitom a proti plesniam u rýb.

511000802
Medic pond 3l copy
Tip
€44,65

Širokospektrálny prípravok pôsobiaci antibakteriálne, proti parazitom a proti plesniam u rýb.

513000802

Naliehavé léky pre ryby

Naše produkty, ako je Medic Pond, sú vyvinuté s 30-ročnou skúsenosťou a zaručujú jednoduchú aplikáciu s vynikajúcimi výsledkami. Prípravok rieši väčšinu chorôb a infekcií okrasných rýb v jazierku. Medic Pond pôsobí proti parazitom, plesniam a tiež bakteriálnym infekciám. Účinné zložky v medikamente sa časom prirodzene odbúrajú z vodného prostredia.

Prípravok je možné použiť aj ako preventívne ošetrenie pri karanténe novo nakúpených rýb a tým sa eliminuje riziko zavlečenia chorôb do jazierka.

🌾TIP: V Home Pond sme špecialisti na záhradné jazierka a pomôžeme vám s radou problémov a otázok ako sú baktérie do jazierkakrmivá pre jazierkové rybykrmivá pre jesetre, ale tiež s čistením jazierok s dopravou zadarmo od 90 €.