96%
98%

Plávajúce krmivo pre všetky ryby v jazierku

Plávajúce krmivo pre ryby v jazierku je univerzálne navrhnuté pre všetky kaprovité ryby v záhradnom jazierku, vrátane koi kaprov, závojníc, farebných foriem jelcov, jeseterov, karasov a ďalších.

Toto krmivo bolo vyvinuté v spolupráci s odborníkmi na výživu ryb a je zamerané na podporu zdravého rastu a silnej imunity ryb. Vďaka vysokej konverzii krmiva pozitívne pôsobí na kvalitu vody a pomáha eliminovať zvyškové živiny, ktoré podporujú rast rias.

Dôležitým aspektom pri kŕmení ryb je dodržiavanie správneho množstva krmiva, aby sa predišlo nadmernému množstvu odpadu v jazierku a potenciálnemu znečisteniu vody. Odporúča sa kŕmiť ryby malými porciami niekoľkokrát denne namiesto jedného veľkého kŕmenia.

4 položiek celkom
multimix home pond
Novinka Tip
€8,03

Plávajúce kŕmenie pre KOI kapry a jazierkové ryby.

70000020
Midori home pond
Novinka Tip
€13,26

Plávajúce vysoko kvalitné krmivo založené na hmyzu.

70000030
MultiMix 3kg Home pond (1)
Novinka
€22,88

Plávajúce kŕmenie pre KOI kapry a jazierkové ryby.

70000023
Midori 3kg Home pond
Novinka
€37,71

Plávajúce vysoko kvalitné krmivo založené na hmyzu.

70000033

Plávajúce krmivo pre ryby

V Home Pond zdôrazňujeme význam kvalitného krmiva pre udržanie zdravého ekosystému v jazierku a ponúkame radu produktov, ktoré sú bezpečné a efektívne pre rôzne druhy jazierkových rýb. Ponuka krmiva je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám a preferenciám rýb, zaisťovala ich dobrý zdravotný stav a podporovala biodiverzitu v záhradných jazierkach.

TIP: V Home Pond sme špecialisti na záhradné jazierka a pomôžeme vám s radou problémov a produktov ako je prevencia chorôb rýb, akútne liečiva pre ryby, alebo tiež rybie probiotické baktérie s dopravou zdarma od 90 €.