96%
98%
Ako pripraviť jazierko na jar? ✅ Kontrolný úlohovník ZADARMO pre vás!

Winter Pond - zazimovanie jazierka

Prípravok na zazimovanie jazierka. Počas zimného obdobia viaže živiny a tým obmedzuje rast rias. V čase, keď bývajú zimy celkom teplé, sa na jar vyskytujú v jazierku silné porasty rias. Winter Pond predchádza enormnému zarastaniu jazierka riasou.

POZOR: Nejedná sa o baktérie, pretože baktérie sa pri teplote pod 10 ° C nemnožia av zimnom jazierku nefungujú, aj keď niektorí predajcovia hovoria niečo iné.

WINTER POND ako účinná prevencia proti riasam

  • Neobsahuje baktérie, ktoré v chladnej vode jazierka počas zimného obdobia nefungujú
  • Predchádza enormnému výskytu vláknité riasy a zelenanie vody v jarných mesiacoch
  • Neškodný pre ryby, živočíchy a rastliny v jazierku

Ako Winter pond použiť?

Pre dokončenie zazimovania jazierka a pred odstavením filtrácie rozhoďte po celej ploche vodnej hladiny prípravok WINTER POND.

TIP: Viac informácií o zazimovaní jazierka si prečítajte článok - Ako správne zazimovať záhradné jazierko a na čo sú zimné baktérie?

3 položiek celkom
Winter Pond 500 g – Prípravok na zazimovanie jazierka
Tip
€18,14

Predchádza zelenaniu vody a rastu rias po zimnom období.

245008002
Winter pond 1000g copy
Tip
€32,64

Predchádza zelenaniu vody a rastu rias po zimnom období.

241000802
Winter pond 3000g copy
Tip
€92,81

Predchádza zelenaniu vody a rastu rias po zimnom období.

243000802

Zazimovanie jazierok pomocou Winter Pond

Winter Pond je výsledkom dlhoročného výskumu v oblasti hydrochémie a hydrobiológie. Je to produkt, ktorý zohľadňuje špecifické potreby jazierka v zimnom období a ponúka komplexné riešenie pre jeho zazimovanie. Prípravok funguje tak, že počas zimných mesiacov odoberá a viaže živiny potrebné na rast rias v záhradnom jazierku, čím dokáže obmedziť a zmierniť ich výskyt po zimnom období.

TIP: V Home Pond sme špecialisti na záhradné jazierka a pomôžeme vám s radom problémov ako je hnedáčierna a červená riasa, ale aj so starostlivosťou o jazierkové ryby, a to s dopravou zadarmo od 90 €.