96%
98%
❄️ Ako pripraviť jazierko na zimu? Spísali sme ✅ kontrolný zoznam + časté otázky

Winter Pond - zazimovanie jazierka

Prípravok pre zazimovanie jazierka. Neobsahuje baktérie, pretože tie v studenej vode nefungujú. Počas zimného obdobia viaže živiny a tým obmedzuje rast rias. V čase, kedy bývajú zimy celkom teplé sa na jar vyskytujú v jazierku silné porasty riasy. Winter Pond predchádza enormnému zarastaniu riasou.

TIP na článokPrečo Winter Pond nie sú baktérie?

3 položiek celkom
Winter Pond 500 g
Tip
€18,14

Predchádza zelenaniu vody a rastu rias po zimnom období.

137
Winter pond 1000g copy
Tip
€32,64

Predchádza zelenaniu vody a rastu rias po zimnom období.

134
Winter pond 3000g copy
Tip
€92,81

Predchádza zelenaniu vody a rastu rias po zimnom období.

140

Winter Pond - priprava jazierka na zimu

Produkt je neškodný pre ryby a iné živočíchy a rastliny. Winter Pond je výsledkom dlhoročného výskumu v oblasti hydrochémie a hydrobiológie. Je to produkt, ktorý zohľadňuje špecifické potreby jazierka v zimnom období a ponúka komplexné riešenie pre jeho pripravenie na zimu. Nenechajte svoje jazierko na milosť a nemilosť nástrahám zimy. Investujte do kvalitnej starostlivosti a uistite sa, že vaše jazierko bude naďalej krásne a zdravé.

Na dokončenie prípravy jazierka na zimu a pred vypnutím filtrácie rozhoďte po celej ploche vodnej hladiny prípravok WINTER POND.

POZOR: Nejedná sa o baktérie, pretože baktérie sa pri teplote pod 10 °C nemnožia a v zimnom jazierku nefungujú 🙂, aj keď niektorí predajcovia tvrdia niečo iné.