96%
98%

Krmivo pre KOI kapre

KOI kapr je kráľom záhradných jazierok a preto, aby mal krásne sfarbenie, dobrý rast a skvelú zdravotnú kondíciu, je potrebné mu dopriať kvalitnú výživu. Krmivo pre KOI kaprov od Home Pond je špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovalo nutričným potrebám týchto obľúbených rýb v záhradných jazierkach. Pre KOI kaprov je určený ako Multi Mix, tak aj krmivo Midori.

  • Midori je špecifické tým, že sa vyrába z hmyzí múčky, ktorá obsahuje kompletnú škálu všetkých esenciálnych aminokyselín a konverzný pomer je najvyšší. Midori sa vyrába vo forme lariem, čo je pre KOI kaprov veľmi prirodzené a prijímajú ich s nadšením. Vyvážené zloženie a vysoký obsah bielkovín, tukov, minerálov a vitamínov predurčuje krmivo Midori ako skvelú voľbu pre KOI kaprov.
     
  • Multimix je univerzálne krmivo vhodné pre širokú škálu kaprovitých rýb a poskytuje všetky potrebné živiny pre zdravý rast a silnú imunitu. Toto krmivo je navrhnuté tak, aby poskytovalo kompletnú výživu pre zdravý rast, dobré sfarbenie a silnú imunitu rýb. Obsahuje vyváženú zmes bielkovín, tukov, vitamínov a minerálov, ktoré sú nevyhnutné pre optimálnu kondíciu rýb. Plávajúci charakter krmiva umožňuje rybám kŕmiť sa prirodzene na hladine, čo tiež uľahčuje sledovanie ich zdravia a správania počas kŕmenia.
4 položiek celkom
multimix home pond
Novinka Tip
€8,03

Plávajúce kŕmenie pre KOI kapry a jazierkové ryby.

70000020
Midori home pond
Novinka Tip
€13,26

Plávajúce vysoko kvalitné krmivo založené na hmyzu.

70000030
MultiMix 3kg Home pond (1)
Novinka
€22,88

Plávajúce kŕmenie pre KOI kapry a jazierkové ryby.

70000023
Midori 3kg Home pond
Novinka
€37,71

Plávajúce vysoko kvalitné krmivo založené na hmyzu.

70000033

Potrava pre KOI kaporov

Kŕmiť by ste mali v množstve, ktoré ryby dokážu skonzumovať počas niekoľkých minút, aby sa predišlo znečisteniu vody zvyškami krmiva. V teplých mesiacoch, keď je metabolizmus rýb vyšší, je vhodné kŕmiť 2-3x denne, zatiaľ čo v chladnejších obdobiach by mala byť frekvencia kŕmenia znížená.

Dôležité je tiež sledovať teplotu vody, pretože pri teplotách pod 10 °C by malo byť kŕmenie obmedzené alebo zastavené, keďže ryby majú zníženú schopnosť trávenia. Ponúknite rybám rôznorodosť v krmivách, vrátane špeciálnych krmív pre zlepšenie farby alebo zdravia, a vždy sledujte ich správanie počas kŕmenia, aby ste mohli včas rozpoznať prípadné problémy. Správne kŕmenie KOI kaprov je kľúčom k udržaniu ich zdravého a šťastného života vo vašom jazierku.

TIP: V Home Pond sme špecialisti nielen na záhradné jazierka, ale tiež vám pomôžeme s radou problémov ako je pleseň na rybách, úhyn ryb v jazierku, ale tiež s celkovou starostlivosťou o jazierkové ryby s dopravou zdarma od 990 Kč.