O nás

Špecializujeme sa na všetko okolo vody, obzvlášť na záhradné jazierka a rybníčky. Dokážeme vyriešiť všetky problémy, ktoré môžu s vodou nastať.

Vieme, čo tvoríme

Firmu Home pond s.r.o. tvorí tým dlhoročných odborníkov v odboroch hydrochémie a hydrobiológie, ktorí úzko spolupracujú napríklad s Oddelením rybárstva a hydrobiológie pri Mendelovej univerzite v Brne, niekoľkými veľkými realizátormi v oblasti záhradných jazierok a rybníčkov, pohybujúcich sa na trhu takmer 20 rokov.

prinášame funkčné riešenie

Prípravky Home pond sa vyznačujú hlavne svojou účinnosťou a jednoduchou aplikáciou. Predovšetkým v oblasti problémového výskytu vláknitej riasy v jazierku prinášame funkčné riešenie. Naše produkty nájdete u všetkých renomovaných predajcov zameraných čisto na záhradné jazierka, kde kvalita a funkčnosť je na prvom mieste.

Za časťou týmu stojí kompletný vývoj a úplná realizácia doterajších najznámejších českých prípravkov pre záhradné jazierka a rybníčky. Takmer každý majiteľ jazierka sa stretol s produktmi, ktoré sme vytvorili.  

onas

Čistú vodu v jazierku s Home Pond vám praje

Mgr. Ing. Miroslav Hanák

Spolupracujeme

Oddelenie rybárstva a hydrobiologie

ryba

Než sme vám ponúkli prípravky do jazierok, ubehlo veľa času stráveného testovaním na jazerách realizátorov, vývojom, overovaním a stálym zdokonaľovaním, až sa zrodili hotové produkty Home pond. Za vývojom produktov Home pond nestojí len naše dlhoročné skúsenosti, ale aj spolupráca s akademikmi z Oddelenia rybárstva a hydrobiologie Mendelovej univerzity v Brne, ktorí sú špičkami vo svojich odboroch.

Preto si dovoľujeme povedať, že vode rozumieme, dokážeme Vám pomôcť a poradiť ako na to, aby sa vaše jazierko pýšilo čistou vodou a vy ste mali radosť z nerušeného pozorovaní života hrajúcich sa šupinatých uličníkov. Neváhajte sa na nás obrátiť s akýmkoľvek problémom alebo otázkou ohľadom vášho jazierka, poradíme vám k vašej plnej spokojnosti.

onas1

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie