96%
98%
Ako pripraviť jazierko na jar? ✅ Kontrolný úlohovník ZADARMO pre vás!

O nás

Špecializujeme sa na všetko okolo vody, obzvlášť na záhradné jazierka a rybníčky. Dokážeme vyriešiť všetky problémy, ktoré môžu s vodou nastať.

Vieme, čo tvoríme

Firmu Home pond s.r.o. tvorí tým dlhoročných odborníkov v odboroch hydrochémie a hydrobiológie, ktorí úzko spolupracujú napríklad s Oddelením rybárstva a hydrobiológie pri Mendelovej univerzite v Brne, niekoľkými veľkými realizátormi v oblasti záhradných jazierok a rybníčkov, pohybujúcich sa na trhu takmer 30 rokov.

prinášame funkčné riešenie

Prípravky Home pond sa vyznačujú hlavne svojou účinnosťou a jednoduchou aplikáciou. Predovšetkým v oblasti problémového výskytu vláknitej riasy v jazierku prinášame funkčné riešenie. Naše produkty nájdete u všetkých renomovaných predajcov zameraných čisto na záhradné jazierka, kde kvalita a funkčnosť je na prvom mieste.

Za časťou týmu stojí kompletný vývoj a úplná realizácia doterajších najznámejších českých prípravkov pre záhradné jazierka a rybníčky. Takmer každý majiteľ jazierka sa stretol s produktmi, ktoré sme vytvorili.  

onas

Čistú vodu v jazierku s Home Pond vám praje

Mgr. Ing. Miroslav Hanák

Spolupracujeme

Oddelenie rybárstva a hydrobiologie

ryba

Než sme vám ponúkli prípravky do jazierok, ubehlo veľa času stráveného testovaním na jazerách realizátorov, vývojom, overovaním a stálym zdokonaľovaním, až sa zrodili hotové produkty Home pond. Za vývojom produktov Home pond nestojí len naše dlhoročné skúsenosti, ale aj spolupráca s akademikmi z Oddelenia rybárstva a hydrobiologie Mendelovej univerzity v Brne, ktorí sú špičkami vo svojich odboroch.

Preto si dovoľujeme povedať, že vode rozumieme, dokážeme Vám pomôcť a poradiť ako na to, aby sa vaše jazierko pýšilo čistou vodou a vy ste mali radosť z nerušeného pozorovaní života hrajúcich sa šupinatých uličníkov. Neváhajte sa na nás obrátiť s akýmkoľvek problémom alebo otázkou ohľadom vášho jazierka, poradíme vám k vašej plnej spokojnosti.

onas1