96%
98%

Rybie probiotické baktérie

Je známe, že bohatá črevná mikroflóra rýb produkuje látky, ktoré v krvnej plazme pomáhajú stimulovať imunitnú odozvu na vírusy, ktoré vyvolávajú neliečiteľná ochorení ako jarná virémií či KOI herpes vírus. Tieto uvedené vírusové infekcie rýb sprevádza žiaľ vysoká mortalita aj napriek 95 %.

Ako podporiť črevnú mikroflóru rýb

Probiotic Pond od firmy Home Pond sú určené pre ryby chované v záhradných jazierkach. Rybie probiotické baktérie zvyšujú počet a druhy ako v črevnej mikroflóre, tak i mikroflóru rybieho tela. To všetko vedie k lepšej imunizácii a odolnosti rýb na vonkajšie vplyvy či už na patogény potenciálnych ochorenia alebo odolnosť voči stresovým faktorom.

🌾TIP: Ako rozpoznať jednotlivé vírusovej infekcie si môžete prečítať v článku - Prečo rybie probiotiká Probiotic Pond a aký majú vplyv na choroby rýb?

 

2 položiek celkom
Probiotic pond 500g copy
Tip
€26,73

Probiotické baktérie pre zdravé ryby.

  • Balenie 500g = pre jazierka s objemom 50m3
  • Zlepšujú obranyschopnosť rýb proti chorobám a vírusom
  • Efektívne v rôznych podmienkach
  • Jednoduché dávkovanie
135008002
Probiotic pond 1000g copy
Tip
€51,15

Probiotické baktérie pre zdravé ryby.

  • Balenie 1000g = pre jazierka s objemom 100m3
  • Zlepšujú obranyschopnosť rýb proti chorobám a vírusom
  • Efektívne v rôznych podmienkach
  • Jednoduché dávkovanie
131000802

Probiotické bakterie pre ryby

Pravidelné dávkovanie baktérií Probiotic Pond priamo do vody či ako suplementácia (obohatenie) kŕmnej dávky pri kŕmení rýb, vedie k celkovej lepšej kondícii, väčším přírůstům a lepšiemu vyfarbenie rýb. Ryby lepšie zvládajú prezimovanie a stresové podmienky napríklad ako veľké horúčavy so znížením rozpusteného kyslíka vo vode.

Probiotic Pond vám pomôže vyriešiť problémy so zníženou imunitou rýb, plesňou na rybách, úhynom rýb v jazierku a sú účinné aj proti rybím parazitom.

🌾TIP: V Home Pond sme špecialisti na záhradné jazierka a pomôžeme vám s radou problémov a otázok ako sú akútne liečivá pre rybykrmivá pre jazierkové rybyúprava vody v jazierku, ale tiež s čistením jazierok s dopravou zadarmo od 90 €.