96%
98%

Granule pre jeseterov

Jeseter je ryba, ktorá vyžaduje špecifickú starostlivosť, najmä pokiaľ ide o výživu. Aby bol jeseter zdravý, šťastný a mal optimálny rast, je dôležité poskytnúť mu kvalitnú potravu. Granule pre jeseterov sú navrhnuté tak, aby vyhovovali ich špecifickým nutričným potrebám.

 

1 položiek celkom
Stör 3kg Home pond
Novinka
€26,16

Vysoko kvalitné potápavé kŕmenie pre jesetery.

70000013

Granule pre jeseterov

Granule pre jeseterov obsahujú vysoký podiel bielkovín, ktoré podporujú rast svalovej hmoty a zabezpečujú správny vývoj ryby. Okrem bielkovín obsahujú tieto granule tiež esenciálne vitamíny, minerály a ďalšie dôležité látky, ktoré podporujú imunitný systém jesetera a chránia ho pred chorobami.

Dôležitým aspektom granúl pre jeseterov je tiež ich veľkosť a tvar. Jeseter má špecifickú anatómiu úst, čo znamená, že potrebuje granule, ktoré sú ľahko stráviteľné a nespôsobujú mu problémy pri kŕmení. Preto je dôležité vyberať granule, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre jeseterov.

Zabezpečenie správnej výživy pre jeseterov je kľúčové pre ich zdravie a dlhovekosť. Investícia do kvalitných granúl pre jeseterov je investíciou do zdravia a pohody vašich rýb.

Medzi ďalšie často vyhľadávané filtre patria napríklad: krmivo pre amury, hmyzová múčka, chov jeseterov, alebo tiež krmivo pre kapre