96%
98%
❄️ Ako pripraviť jazierko na zimu? Spísali sme ✅ kontrolný zoznam + časté otázky

Bacter Pond 100 g - Baktérie do jazierka

€6,05
Skladem

Jazierkové baktérie určené k rýchlej náprave problémov s vodou, objem jazierka okolo 10 m3

Detailné informácie

Podrobný popis

BACTER POND 100 g

objem jezierka kolem 10 m3
 
Sú sezóne jazierkové baktérie k rýchlej náprave rôznych problémov s vodou, vzniknutých:
  • zakalenou vodou
  • prívalovými dažďami
  • čiastočnou obmenou vody
  • nadmerným prekŕmením rýb
  • po liečebných kúrách rýb
  • likvidáciou vlaknitých risas
  • odstránením zelenej vody
  • vniknutím nečistôt do jazierka atď.
 
Baktérie do jazierka BACTER POND sú vhodné pre aplikáciu do teplejšej vody nad 10 °C optimálne 13 °C. Veľmi rýchlo sa pomnožujú a vytvárajú biofilm, tým odstraňujú živiny a opätovne nastavujú biologickú rovnováhu. Zriedkavo sa môže stať, že sa po aplikacii voda trošku zakalí, ale do nielkoľkých dní se opät vyčistí.
Pôsobenie: 
BACTER POND nastavuje biorovnováhu v jazierku. Baktérie sa v jazierku rozmnožia a vytvoria biofilm, ktorý odbúrava živiny, čím čistí vodu od nečistôt. Nemožno predávkovať používaním.
 
Použitie:
Bakteriálny prípravok BACTER POND rozmiešajte v plastovom vedre s vodou z jazierka a rozlejte po hladine. Vypnite na 3 dni UV lampu.
TIP: Odporúčame aplikovat po liečbe rýb alebo při likvidacii rias prípravky KATA POND a SUPER POND

Dodatočné parametre

Kategória: Sezónne baktérie do jazierka, Čistenie záhradného jazierka, Špinavá voda, Znečistená voda, Čistá voda, Starostlivosť o záhradné jazierko, Zelená voda, Zelená voda v jazierku, Zelená voda v bazéne, Zakalená voda v bazéne, Hnedá voda, Hnedá voda v jazierku, Hnedá voda v bazéne, Hnedá voda v akváriu, Mliečna voda, Mliečna voda v jazierku, Mliečna voda v bazéne, Čierna voda, Čierna voda v jazierku, Čierna voda v bazéne, Červená voda v jazierku, Riasy vo vode, Riasy v bazéne, Riasy v jazierku, Riasy v rybníku, Zelená riasa, Zelená riasa v bazéne, Hnedá riasa, Hnedá riasa v bazéne, Hnedá riasa v jazierku, Čierna riasa, Čierna riasa v bazéne, Čierna riasa v jazierku, Červená riasa, Červená riasa v bazéne, Červená riasa v jazierku, Chov rýb, Starostlivosť o jazierkové ryby, Zelená voda v akváriu, Živé baktérie do jazierka, Bakteriálny čistič jazierok, Baktérie proti riasam, Biologické čistenie jazierok, Pena v jazierku, Červená riasa v akváriu, Čierna riasa v akváriu, Čierna voda v akváriu, Mliečna voda v akváriu, Hnedá riasa v akváriu, Riasy v akváriu, Zakalená voda v akváriu, Zelená riasa v akváriu
podľa ročného obdobia: jar, leto, jeseň
podľa účinku: dlhodobý efekt, prevencia
Použitie: Bakteriálny čistič jazierok, Baktérie do jazierka, Baktérie proti riasam, Biologické čistenie jazierok, Červená riasa, Červená riasa v akváriu, Červená riasa v bazéne, Červená riasa v jazierku, Červená voda v jazierku, Čierna riasa, Čierna riasa v akváriu, Čierna riasa v bazéne, Čierna riasa v jazierku, Čierna voda, Čierna voda v akváriu, Čierna voda v bazéne, Čierna voda v jazierku, Čistá voda, Čistenie záhradného jazierka, Hnedá riasa, Hnedá riasa v akváriu, Hnedá riasa v bazéne, Hnedá riasa v jazierku, Hnedá voda, Hnedá voda v akváriu, Hnedá voda v bazéne, Hnedá voda v jazierku, Chov rýb, Mliečna voda, Mliečna voda v akváriu, Mliečna voda v bazéne, Mliečna voda v jazierku, Pena v jazierku, Riasy v akváriu, Riasy v bazéne, Riasy v jazierku, Riasy v rybníku, Riasy vo vode, Starostlivosť o jazierkové ryby, Starostlivosť o záhradné jazierko, Špinavá voda, Zakalená voda, Zakalená voda v akváriu, Zakalená voda v bazéne, Zakalená voda v jazierku, Zelená riasa, Zelená riasa v akváriu, Zelená riasa v bazéne, Zelená riasa v jazierku, Zelená voda, Zelená voda v akváriu, Zelená voda v bazéne, Zelená voda v jazierku, Znečistená voda, Živé baktérie do jazierka
veľkosť jazierka (m3): 10, 5, 20

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: