96%
98%

Hmyzová múčka

Hmyzová múka sa v posledných rokoch stáva čoraz populárnejším zdrojom bielkovín v krmivách pre zvieratá aj v potravinárskom priemysle pre ľudí. Vyrába sa z rôznych druhov hmyzu, často z cvrčkov, múčnych červov alebo lariev čierneho vojaka, a je známa svojím vysokým obsahom bielkovín a ďalších živín.

 

2 položiek celkom
Midori home pond
Novinka Tip
€13,26

Plávajúce vysoko kvalitné krmivo založené na hmyzu.

70000030
Midori 3kg Home pond
Novinka
€37,71

Plávajúce vysoko kvalitné krmivo založené na hmyzu.

70000033

Hmyzová múka

Hmyzová múka je nielen výživná, ale aj ekologicky udržateľná. Produkcia hmyzovej múky vyžaduje oveľa menej vody, pôdy a krmiva ako tradičné zdroje bielkovín, ako je hovädzie alebo kurčacie mäso. Navyše hmyz produkuje oveľa menej skleníkových plynov, čo robí hmyzovú múku ekologicky priateľským riešením.

Vzhľadom na rastúce obavy o životné prostredie a potrebu nájsť udržateľné zdroje potravín sa očakáva, že popularita hmyzovej múky bude naďalej rásť. Či už ako súčasť krmiva pre domáce zvieratá, ryby v akvakultúre alebo dokonca ako alternatívny zdroj bielkovín pre ľudí, hmyzová múka ponúka rad výhod, ktoré ju robia atraktívnym riešením pre budúcnosť.

Mezi další problémom a filtrom, ktoré sú často vyhľadávané, patria: chov jeseterov, krmivo pre amury, granule pre jeseterov, krmivo pro kapry