96%
98%

Krmivo pre amury

Amur je obľúbenou rybou v mnohých komerčných aj súkromných rybníkoch a jazierkach. Aby sa amur mohol správne vyvíjať a rásť, je nevyhnutné poskytnúť mu kvalitné krmivo, ktoré vyhovuje jeho špecifickým výživovým potrebám. Krmivo pre amury by malo byť bohaté na bielkoviny, vitamíny a minerály, ktoré podporujú rast svalovej hmoty a celkové zdravie ryby.

 

2 položiek celkom
multimix home pond
Novinka Tip
€8,03

Plávajúce kŕmenie pre KOI kapry a jazierkové ryby.

70000020
MultiMix 3kg Home pond (1)
Novinka
€22,88

Plávajúce kŕmenie pre KOI kapry a jazierkové ryby.

70000023

Krmivo pre amury

Amury preferujú krmivo s vysokým obsahom rastlinných zložiek, ale tiež ocenia živočíšne bielkoviny, ako sú hmyz, malí korýši alebo rybia múčka. Dôležité je tiež zabezpečiť, aby krmivo obsahovalo dostatok vlákniny, ktorá pomáha tráviacemu systému amura. Okrem toho by malo byť krmivo ľahko stráviteľné a malo by sa podávať v množstve zodpovedajúcom veku, veľkosti a aktivite ryby.

Na trhu je k dispozícii mnoho komerčných krmív pre amury, ktoré sú špeciálne formulované pre optimálnu výživu. Pri výbere krmiva je dôležité starostlivo čítať zloženie a vyhýbať sa krmivám s vysokým obsahom plnidiel a nízkym obsahom nutričných zložiek. Investícia do kvalitného krmiva pre amury sa vyplatí v podobe zdravých, aktívnych a rýchlo rastúcich ryb.