96%
98%

Štartovacie baktérie

Filtračné baktérie do jazierka alebo aj štartovacie baktérie do jazierok sú alfou a omegou biologického správneho čistenia jazierka. Správne naštartované jazierko a zabehnutá biologická filtrácia z kraja jazierkovej sezóny sú nevyhnutné na udržanie čistoty vody a zdravého stabilného prostredia pre vaše ryby.

Každé jazierko potrebuje správne oživiť

Na jar sa voda začína ohrievať, rozbiehajú sa biologické procesy, ryby sa začnú kŕmiť. To všetko zvyšuje úživnosť vody a môžu sa tvoriť látky, ktoré ohrozujú ryby a podporujú rast rias. Aby sa tomu predišlo a jazierko správne fungovalo, bolo zdravé a čisté, tak na to sú práve určené štartovacie baktérie do jazierka Filter Pond.

🌾TIP: O baktériách do jazierka si môžete prečítať v článku - Čo sú to rybie probiotiká a aký majú vplyv na choroby rýb v jazierku?

2 položiek celkom
Filter pond 500g copy
Tip
€39,93

Štartovacie baktérie na rýchle spustenie biologickej filtrácie.

  • Balenie 500g = pre jazierka s objemom 60 - 100 m3
  • Rýchla a efektívna aplikácia
  • Vhodné na jarné obdobie
  • Nie je možné predávkovať
125008002
Filter pond 1000g copy
Novinka
€71,29

Štartovacie baktérie na rýchle spustenie biologickej filtrácie.

  • Balenie 1000g = pre jazierka s objemom až 150 m3
  • Rýchla a efektívna aplikácia
  • Vhodné na jarné obdobie
  • Nie je možné predávkovať
121000802

Začiatočné bakterie

Štartovacie baktérie Filter Pond sú tvorené vhodnými druhmi a typmi práve pre jarné obdobie, k rýchlemu osídleniu filtrácie a vytvoreniu biofilmu, ktorý je spolu s filtráciou srdcom celého jazierka udržujúceho čistú a pre ryby vhodnú vodu. Od správne naštartovaného jazierka sa odvíja aj zvyšok celej sezóny.

Štartovacie baktérie Filter Pond vám pomôžu vyriešiť problémy so zakalenou vodou i penou na hladine jazierka a sú účinnou prevenciou biologickej nerovnováhy.

🌾TIP: V Home Pond sme špecialisti na záhradné jazierka a pomôžeme vám s radou problémov a otázok ako sú akútne liečivá pre rybykrmivá pre jazierkové rybyúprava vody v jazierku, ale tiež s čistením jazierok s dopravou zadarmo od 90 €.