Winter Pond 1000 g

 
Tip Zväčšiť
 
Predchádza zelenaniu vody a rastu rias po zimnom období
Dostupnosť Skladem
€29,67    
Kód tovaru 134
Značka Home Pond
Webová stránka značky homepond.sk
Kategória Winter Pond
 

WINTER  POND 1000g

pre jazierko o objemu 20m3
WINTER POND odoberá látky potrebné pre rast a rozvoj jednobunkových (zelená voda) i vláknitých rias. Vďaka klimatickým zmenám a kolísanie teplôt počas zimného obdobia dochádza k rozvoju rias počas zimných mesiacov častejšie ako predtým.
Aplikovaný WINTER POND počas zimných mesiacov odoberá a viaže živiny potrebné pre rast rias v záhradnom jazierku. Tým dokáže obmedziť a zmierniť ich výskyt po zimnom období. Neobsahuje baktérie, ktoré sú v studenej vode počas zimného obdobia nefunkčné, pretože sa nemnožia a nerastú.
WINTER POND aplikujte po zazimovanie jazierka (vysávanie a čistenie), cca jeden deň pred odpojením filtračného či cirkulačného okruhu. Aplikujte v požadovanom množstve a rovnomerne rozhoďte po hladine jazierka. Na jar pri sprevádzkovaní jazierka môžete zvyšky WINTER PONDu povysávať a posypať ním trávnik či záhony kvetín.

Nemožno predávkovať neškodné pre ryby a iné živočíchy a rastliny.
 
TIP: Počas zimného obdobia udržujte v ľade nezmrznutý otvor z dôvodu výmeny plynov, použite vzduchovanie alebo ohrievač!
 
podľa ročného obdobia jeseň, zima
podľa účinku prevencia, dlhodobý efekt
veľkosť jazierka (m3) 20
Prípravky Home pond sa vyznačujú hlavne svojou účinnosťou a jednoduchou aplikáciou. Predovšetkým v oblasti problémového výskytu vláknitej riasy v jazierku prinášame funkčné riešenie.