96%
98%
Ako pripraviť jazierko na jar? ✅ Kontrolný úlohovník ZADARMO pre vás!

Home Pond novinky 2020

Aj na rok tvorený z čísla dva a nula prinášame novinky. Pre štart jazierkárskej sezóny prinášame tri novinky, a to krmivá, tester pH vody v jazierku a odstraňovač fosfátov z jazierka Fofsfoff Pond ako hlavného motora rastu rias.

Často sme dostávali otázky, prečo neponúkame aj krmiva pre ryby. Rozhodli sme sa prosby vypočuť a ​​vašim rybím miláčikom ponúkneme tieto krmivá:

Jeseter

Vysoko kvalitné potápavé kŕmenie pre jesetery, vyrobené z kvalitnej rybej múčky a rybieho oleja. Vysoký obsah bielkovín a tukov zaisťuje dobrý zdravý rast. Veľkosť granúl je ideálny ako pre malé ryby, tak aj pre tie veľké, ktoré dávajú prednosť drobnejšiemu kŕmeniu. 

MULTIMIX

Plávajúce kŕmenie pre koi kapry a jazierkové ryby. Toto krmivo je ľahko stráviteľné a nezaťažuje kvalitu vody v jazierku. Obsahuje nízke percento bielkovín a tukov.

MIDORI

Plávajúce, vysoko kvalitné krmivo založené na hmyzu. Má vysoký obsah bielkovín pre podporu rastu. Neobsahuje žiadnu rybiu múčku ani rybí olej. Zloženie tohto kŕmenie je založené na hmyzie múčke. Ďalej obsahuje astaxantín pre zvýšenie farby koi.

Úprava pH vody

Hodnota pH vody v jazierku je veľmi dôležitý parameter, a preto sme pre vás zvolili kvapkový Tester pH Pond. Zvolili sme kvapkový oproti papierikom, pretože papieriky sú nepresné a majú veľmi krátku životnosť. Kvapkový pH tester vydrží na celú sezónu a pH vody v jazierku s jeho pomocou zmeriate až 120krát.

Množstvo biologicky prístupného fosforu vo vode jazierka je priamo úmerné intenzite rastu rias. Pokiaľ z vody odstránite fosfor, znížite tým výskyt vláknité riasy alebo zelenaní vody vo vašom jazierku. Prípravok Fosfoff Pond na prírodnej báze radikálne znižuje obsah fosfátov vo vode. Prípravok obsahuje upravené prírodné minerály, ktoré majú najväčšiu známu schopnosť vyväzovať fosfáty z vody.

Nech sa sezóna 2020 vydarí.