96%
98%

pH mínus do jazierka

Jazierka, či už dekoračné alebo funkčné, vyžadujú pravidelnú starostlivosť a monitorovanie kvality vody, aby bola zabezpečená ich dlhovekosť a zdravie rýb a rastlín. Jedným z kľúčových parametrov, ktorý je treba sledovať, je pH vody. Ak je pH vody v jazierku príliš vysoké, môže to viesť k rade problémov, vrátane rastu nežiaducich rias a podráždenia pokožky rýb. V týchto prípadoch je pH mínus nevyhnutným produktom, ktorý pomáha znížiť pH vody v jazierku na ideálnu úroveň.

 

2 položiek celkom
pH Minus pond 1600g copy
Tip
€8,53
Znižuje pH vody v jazierku na optimálnu hodnotu
611600802
pH Minus pond 4000g copy
Tip
€18,07

Znižuje pH vody v jazierku na optimálnu hodnotu.

614000802

pH mínus do jazierka

Použitie pH mínus je jednoduchý a efektívny spôsob, ako rýchlo upraviť pH vody v jazierku. Je dôležité postupovať podľa odporúčaných dávkovacích pokynov a pravidelne testovať pH, aby ste sa uistili, že je udržiavané na optimálnej úrovni. Vždy je dobré mať k dispozícii testovacie sady pre jazierko, aby bolo možné rýchlo reagovať na akékoľvek zmeny v kvalite vody.

Udržiavanie správneho pH v jazierku nielen zabezpečuje zdravie rýb a rastlín, ale tiež predlžuje životnosť jazierkového zariadenia a znižuje riziko vzniku rias a ďalších problémov. Správna kyslosť vody je kľúčom k krásnemu a zdravému jazierku.

Medzi ďalšie často vyhľadávané filtre a otázky patria tiež otázky týkajúce sa vecí, ako je: čierna riasa v jazierku, zakalená voda v jazierku alebo tiež vitamíny pre ryby