96%
98%

pH mínus

pH je meradlom kyslosti alebo zásaditosti vody a je kľúčovým ukazovateľom pre udržanie zdravého prostredia v akváriách, jazierkach alebo bazénoch. V niektorých situáciách môže byť pH vody príliš vysoké, čo môže mať negatívny vplyv na zdravie rýb a rastlín. V týchto prípadoch je pH mínus nevyhnutným produktom, ktorý pomáha znížiť pH vody na optimálnu úroveň.

 

2 položiek celkom
pH Minus pond 1600g copy
Tip
€8,53
Znižuje pH vody v jazierku na optimálnu hodnotu
611600802
pH Minus pond 4000g copy
Tip
€18,07

Znižuje pH vody v jazierku na optimálnu hodnotu.

614000802

pH mínus

Príliš vysoké pH môže spôsobiť rad problémov, vrátane zníženej schopnosti vody viazať dôležité minerály, čo môže viesť k nedostatku minerálov pre ryby a rastliny. Okrem toho môže vysoké pH spôsobiť stres rýb, čo môže viesť k chorobám a dokonca aj smrti. Použitím pH mínus môžete rýchlo a efektívne znížiť pH vody a tak zabezpečiť zdravé prostredie pre všetkých obyvateľov nádrže.

Pri používaní pH mínus je dôležité postupovať podľa návodu a pravidelne testovať pH vody, aby bolo zabezpečené, že je udržiavané na optimálnej úrovni. Je tiež dôležité mať na pamäti, že pH vody môže byť ovplyvnené radom faktorov, vrátane typu substrátu, prítomnosti rastlín a kvality vody, takže pravidelné monitorovanie a úpravy sú nevyhnutné.