96%
98%
❄️ Ako pripraviť jazierko na zimu? Spísali sme ✅ kontrolný zoznam + časté otázky

Brilliant Pond 3 l - Prípravok proti zakalenej vode

€27,56
Skladem

Rýchle prejasnenie vody, odstraňuje zákal a znižuje obsah fosfátov vo vode.

Detailné informácie

Podrobný popis

Brilliant Pond 3 l

Neodstraňuje len zelenú vodu v jezierku, ale všetky zákaly, ktoré môžu byť spôsobené organickými či minerálnymi nečistotami.

Pôsobenie:

Po aplikácii Brilliant Pond do jezierka vznikajú biele obláčiky, ktoré sa navzájom zhlukujú, čím na seba viažu nečistoty. Zhluky s nečistotami klesajú ku dnu. Ak sa jedná o zelený zákal, tak sa môžu vytváraťzhluky na hladine. Briliant Pond odstraňuje z jezierka fosfáty, ktoré ako nerozpustené klesajú v bielychzhlukoch tiež ku dnu.

Použitie:

  • Dávkujte 20 až 30 ml na m3, podľa intenzity zákalu (vyšie dávky pri väčšom zákale)
  • Prípravok Brilliant Pondse aplikuje zreděný (jeden diel prípravku a 10 dielov vody).
  • Odporúčame ho dávkovať pomocou kropiacej kanvy (kropiť vodnú hladinu jazierka).
  • Zaistěte dostatočnú cirkuláciu a prokysličenie vody a aplikujte v dopoludňajších hodinách.
  • Nepoužívať pokiaľ teplota vody v jezierku prekročí 25°C. Vzniknutý sediment odsajte vysávačom alebo gulou do filtracie. Pozor, tvrdosť vody nesmie byť nižšia ako 7° dGH a pH nesmie byť nižšie ako 7. Niektoré druhy rýb môžu byť vnímavejší, pri viditeľnej zmene chovania ryby premiestite do nádrže s čistou vodou.
  • Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Aplikáciu neopakujte skôr ako za 5 dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Zakalená voda v jazierku, Čistenie záhradného jazierka, Špinavá voda, Znečistená voda, Čistá voda, Jazierková chémia, Starostlivosť o záhradné jazierko, Zelená voda, Zelená voda v jazierku, Zelená voda v bazéne, Zakalená voda v bazéne, Hnedá voda, Hnedá voda v jazierku, Hnedá voda v bazéne, Hnedá voda v akváriu, Mliečna voda, Mliečna voda v jazierku, Mliečna voda v bazéne, Čierna voda, Čierna voda v jazierku, Čierna voda v bazéne, Červená voda v jazierku, Riasy vo vode, Riasy v bazéne, Riasy v jazierku, Riasy v rybníku, Zelená riasa, Zelená riasa v bazéne, Hnedá riasa, Hnedá riasa v bazéne, Hnedá riasa v jazierku, Čierna riasa, Čierna riasa v bazéne, Čierna riasa v jazierku, Červená riasa, Červená riasa v bazéne, Červená riasa v jazierku, Zníženie fosforu vo vode
podľa ročného obdobia: jar, leto, jeseň
podľa účinku: rýchle riešenie
Použitie: Červená riasa, Červená riasa v bazéne, Červená riasa v jazierku, Červená voda v jazierku, Čierna riasa, Čierna riasa v bazéne, Čierna riasa v jazierku, Čierna voda, Čierna voda v bazéne, Čierna voda v jazierku, Čistá voda, Čistenie záhradného jazierka, Hnedá riasa, Hnedá riasa v bazéne, Hnedá riasa v jazierku, Hnedá voda, Hnedá voda v akváriu, Hnedá voda v bazéne, Hnedá voda v jazierku, Jazierková chémia, Mliečna voda, Mliečna voda v bazéne, Mliečna voda v jazierku, Riasy v bazéne, Riasy v jazierku, Riasy v rybníku, Riasy vo vode, Starostlivosť o záhradné jazierko, Špinavá voda, Zakalená voda, Zakalená voda v bazéne, Zakalená voda v jazierku, Zelená riasa, Zelená riasa v bazéne, Zelená riasa v jazierku, Zelená voda, Zelená voda v bazéne, Zelená voda v jazierku, Znečistená voda, Zníženie fosforu vo vode
veľkosť jazierka (m3): 100, 50

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: